Dodaj do obserwowanych

Medea. Instytut Urody

Gabinet kosmetyczny

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 10:00

Opis

O NAS
Instytut Urody Medea - gabinet kosmetyki i kosmetologii,medycyny naturalnej, medycyny estetycznej oraz spa. Rozwijamy się od 20 lat, sprawdzamy wszystkie trendy, szukamy nowości, aby mieć możliwość zapewnienia Państwu wysoką jakość usług.. W naszej ofercie posiadamy wszystkie usługi związane z podstawową kosmetyką, wzbogacone o wieloletnie doświadczenie i praktykę. Zachowujemy wszystkie środki ostrożności i higieny przy pracy ze skórą i ciałem naszych klientek i klientów. Dobieramy odpowiednią pielęgnację zarówno przy zabiegach w Instytucie, jak i pielęgnacji domowej. Specjalistyczna oferta opiera się na poważniejszej pielęgnacji na danych obszarach skóry, przy wyjątkowych problemach z jakimi się spotykamy. Gama zabiegów jest bardzo różnorodna, przeważnie wykonywana w seriach. Lifting, revitalizacja, odnowa komórkowa skóry, głębokie nawilżanie, czy generalna odnowa to główne zagadnienia tej grupy specjalistycznych usług naszego Instytytu.

MEDYCYNA NATURALNA

Specjalizujemy się w zabiegach najstarszej medycynie naturalnej -ajurwedzie. Pomaga ona na stres, złe samopoczucie, zmęczenie. Zabiegi z tej dziedziny zachowują równowagę między duszą , ciałem i umysłem. Wiedzę tę ciągle pogłębiamy pobierając nauki u najlepszych nauczycieli na świecie. Stosujemy naturalne produkty przy zabiegach kosmetycznych, masażach czy refleksoterapii , nie zapominając o tym, że najważniejszy jest dotyk i indywidualne podejście do każdej osoby, która się do nas zgłasza.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

To dziedzina wymagająca ogromnej wiedzy, myślenia i uwagi. Kierujemy się w niej wieloletnim doświadczeniem i zdrowym podejściem .Dobór odpowiednio certyfikowanych produktów oraz szczególna ostrożność przy wykonywanych zabiegach pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty i co najważniejsze zadowolenie klientek.

SPA

Zajmujemy się pielęgnacją ciałem z pasją, szacunkiem i radością. Przynosimy ulgę, ukojenie zmysłów, relaks , odprężenie i wspaniałe samopoczucie. Muzyka, gra światłem oraz zapach biorą udział w zabiegach jakie oferujemy. Mamy doskonałe wyczucie i wieloletnią praktykę zawodową co wyróżnia nasz Instytut w wyjątkowości i dokładności w pracy nad ludzkim ciałem.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Białystok, 1000-Lecia Państwa Polskiego 10a/62
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
50560…
  • od 10:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • od 10:00 do 20:00
  • nieczynne
  • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 13.07.2019, 14:21

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Medea. Instytut Urody
Gabinet kosmetyczny
Cena już od:
10 zł do 1200 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook