Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Otwarte cały rok

Opis

Zapraszamy do jedynej hali paintballowej w Białymstoku!
Na powierzchni blisko 2000 m. kw. przygotowaliśmy wiele ciekawych przeszkód w postaci aut, beczek, opon, fortyfikacji drewnianych, ambon strzeleckich oraz okopów,które sprawią że pole zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych graczy.

Nie musisz martwić się o pogodę. Planujesz imprezę firmową ? Wieczór kawalerski ? Trafiłeś idealnie, bo po za oświetloną halą czynną 24/7 ( po wcześniejszej rezerwacji ) do dyspozycji klienta oddajemy klimatyczną wojskową strefę imprezową wraz z szatnią.

Jesteśmy jedynym miejscem do gry w Białymstoku w obrębie miasta – dojazd komunikacją miejską.

Każde spotkanie przy paintballu urozmaicamy bogatą ofertą scenariuszy, między innymi: blackjack, medyk, bitwa o flagę, VIP, polowanie na kawalera.
Gramy na niezawodnym, atestowanym sprzęcie, przed każdą grą przeprowadzamy instruktaż w zakresie bezpieczeństwa, zasad gry i posługiwania się sprzętem. Nigdy nie łączymy grup – każda grupa ma pole na wyłączność nie ważne czy to hala czy teren otwarty – bawicie się w gronie osób które znacie i którym ufacie.
Ogromna dawka adrenaliny i dobrej zabawy przy maksimum bezpieczeństwa. Zapraszamy!

Najlepsze pole otwarte na Podlasiu !

Na blisko 6000 m. kw. przygotowaliśmy państwu najlepsze pole do paintballa w regionie. Niesamowitego klimatu naszego pola dodaje bliskość starej hali elektrociepłowni Fast ( nasza hala paintballowa ), opuszczony komin, czy też ogromny silos – obecnie część grywalna pola.
Proponowaną przestrzeń gry podzieliliśmy na różne obszary i tak powstało: mini miasteczko zabudowane domkami, składy beczek ułożone w charakterystyczne piramidy czy też przeszkody zbite z blisko 1800 opon. Całość dopełniają okopy, metalowe beczki – blisko 250 sztuk, czy wraki aut – nieodzowny element krajobrazu naszego pola.

Tak jak na hali paintballowej proponujemy państwu urozmaicone scenariusze by każda rozgrywka była nie lada gratką dla jej uczestników. Do dyspozycji oddajemy również strefę imprezową, wyposażona w duży beczkowy grill, oraz miejsce na ognisko. Przy bardzo dużych grupach istnieje możliwość połączenia gry na terenie otwartym z halą paintballową. Nigdy nie łączymy grup – każda grupa ma pole na wyłączność nie ważne czy to hala czy teren otwarty, w każdej chwili imprezy można zmienić hale na podwórko i odwrotnie, więc nigdy nie ma zagrożenia że pogoda spłata nam figla.

Szukasz miejsca na imprezę firmową, urodziny dziecka wyjście z znajomymi, spotkanie klasowe lub wieczór kawalerski?
Lepiej trafić nie mogłeś !

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Białystok, PRZĘDZALNIANA 8
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 30.07.2019, 09:11

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Forteca
Paintball
Cena już od:
25 zł do 85 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook